Jdi na obsah Jdi na menu
 


Natáčení HP6

18. 11. 2007

1. VIDEA

Sneak Peak k šesté potterovce je už konečně tady. Jedná se o dvě videa, která mají dohromady bezmála 4 minuty.V prvním je tvorba nových famfrpálových uniforem pro Nebelvír a Zmijozej, včetně Ronovy a Harryho. Druhé video se zabývá tvorbou  Londýnského sirotčince, kde se poprvé setkal Tom Raddle alias Voldemort s Brumbálem.

Mimo jiné také můžete postřehnout krátké záběry na Brumbála u jeskyně, Harryho v Brumbálově pracovně a další.
Odkaz v článku.


http://www.youtube.com/watch?v=heNyZ2MyKhI - opraveno

 

 

Noví herci

Cissy bude hrať Helen McCroryová!?!

Stránka HPANA.com informovala, že Helen McCroryová (pôvodne navrhnutá pre stvárnenie Bellatrix Lestrangeovej) by si mala zahrať v pripravovanom Polovičnom princovi Narcissu Malfoyovú.
Táto informácia síce ešte nieje na 100% potvrdená, ale s najväčšou pravdepodobnosťou ju môžeme považovať za pravdivú.

Kdo je Levandule Brownová?

Chcete vědět, jak se jmenuje představitelka Levandule Brownové? Kolik jí je? Kde hrála? Odpověď na tyto otázky, jedno video a hned několik fotek najdete v pokračování článku!

Levanduli Brownovou bude hrát Jessie Cave! Pravděpodobně vám to nic neříká... Jessie je 20 let (neznámo datum narození) a na konkurzu porazila tisíce dívek, které si všechny chtěly zahrát po boku Rona alis Ruperta, který se na castingu aktivně podílel. Že by si Jessie vybral? Jak je známo, Levandule se má stát první Ronovou přítelkyní a neustále se s ním "muckat". Určitě si také pamatujete, jak to potom začalo mezi Ronem a Hermionou skřípat. Jak ale Emma nedávno řekla, tenhle díl podle ní nebude tak těžký a temný jako pátý, ale spíš komický a veselejší. Ale teď ještě na chvíli k Jessie - tento rok natáčela TV drama Summerhill pro CBBC, hraje zde Stellu, ale toto TV drama bude až někdy na začátku roku 2008. Článek, ze kterého mám nejvíc informací najdete tady.


Pokud chcete vidět nějaké fotky ze Summerhill a z photoshootů klikněte tady. Víc fotek je na EW.ca. A video ze Summerhill najdete tady.

Zdroj: EmmaWatson.ca, Veritaserum.com

1. FOTKY

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

MÍSTA NATÁČENÍ

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nejde

(Polgara, 28. 11. 2007 20:35)

Mně nejdou spustit ani obrázky a ani video...achjo